Zašto se ne pozove na bojkot mora ovo ljeto kao što se pozivalo na bojkot trgovina
Dk
Deaktivirani korisnik
12.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Tko ne moze neka stoji doma.
ca
camargue
13.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa ni bojkot nije uspio, kamol nećei jedan pošteni odmor u godini dana na moru. Taj bojkot neću poštovati. Doduše nisam ni onaj trgovinski nešto previše bojkoti
rao.
Prikaži još ↓
G1
Givana_1
13.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Dvije godine ne ljetujem na nasem moru,a necu ni ove.Radije odem negdje drugdje
dahvaul
13.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Azurna obala apartman 60 eurića u dučanu čak jeftinije nego kod nas.
Dk
Deaktivirani korisnik
13.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Sve ok. Ides di je jeftinije. No ducan te ceka kad se vratis😅
G1
Givana_1
13.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Mene ne ceka,zivim u Njemackoj,kad idem dolje auto je pun svega,hrana,kemikalije,sve,ne dam lopovima ni centa vise nego sto moram
ca
camargue
13.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Vidi ga, otišo živit u Njemačku i posto Švabo..... Racionalan, štedljiv, ne da ništa domovini.... E, nisi fer, da znaš.
Dk
Deaktivirani korisnik
13.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Eto ti. To su turisti. Donesu sve svoje i jos bi apartman mukte. Ja takve kao ti ne racunam za turiste. Bolje da je sve prazno
ilcommentatore
13.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
jesti se ne mora, ljetovati se mora, ahahahahahaha
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .