Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

c6
Zašto se ne pozove na bojkot mora ovo ljeto kao što se pozivalo na bojkot trgovina
Dk
Tko ne moze neka stoji doma.
ca
Pa ni bojkot nije uspio, kamol nećei jedan pošteni odmor u godini dana na moru. Taj bojkot neću poštovati. Doduše nisam ni onaj trgovinski nešto previše bojkoti Prikaži još ↓
G1
Dvije godine ne ljetujem na nasem moru,a necu ni ove.Radije odem negdje drugdje
dahvaul
Azurna obala apartman 60 eurića u dučanu čak jeftinije nego kod nas.
Dk
Sve ok. Ides di je jeftinije. No ducan te ceka kad se vratis😅
G1
Mene ne ceka,zivim u Njemackoj,kad idem dolje auto je pun svega,hrana,kemikalije,sve,ne dam lopovima ni centa vise nego sto moram
ca
Vidi ga, otišo živit u Njemačku i posto Švabo..... Racionalan, štedljiv, ne da ništa domovini.... E, nisi fer, da znaš.
Dk
Eto ti. To su turisti. Donesu sve svoje i jos bi apartman mukte. Ja takve kao ti ne racunam za turiste. Bolje da je sve prazno
ilcommentatore
jesti se ne mora, ljetovati se mora, ahahahahahaha
PotrošnaRoba
Ja more bojkotiram više od 20 godina.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .