Čovjek je trebao igrati prvu ili on ili Matanović i pokrivali bi prvu stativu kod engleskih kornera, jer mi nismo velesila kao 2018. i onda idemo igrati pressing i nadtrčavati se s njima, s četvrtom reprezentacijom svijeta, umjesto čvrste defanzive. I tko zna kako bi sad izgledala tablica. Prva utakmica je bila puno bolja i tu taktiku igra Modrić u Milanu i imaš više Perišića naprijed, to bi trebao biti trag za dalje i to je bila izgleda Dalićeva ideja. Dalić malo previše sluša okolo izgleda neke.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .