Kao što rekoh nema te krize iz koje banke neće izači još bogatije. Dok je npr. u Mađarskoj država naredila bankama kako će raditi kod nas se država "dogovarala" i vidimo u čiju korist je dogovor postignut. Niti u korist države niti u korist građana.
netjak5
9.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ova kriza kao i sve ostale iznjedriti će nove tajkune i profitere
mmirka
14.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Korumpirani politicari, premijer, predsjednik...vlada cijela...oni igraju za banke a ne za narod.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .