Nitko se nije osvrnuo na igrača više.., pomogne to Matkoviću, pomogne!!
te
teškihrvat
4.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
da si pročitao članak onda bi naišao na dio di je rekao da im je bilo lakše nakon crvenog. mudrijašu.
Ocean13
4.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne, nisam čitala članak jer sam ga slušala nakon tekme i tad se nije osvrnuo na crveni karton Lokosa, jasnije!?!
SS
Serpent Sun
4.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Bolje da si pročitala članak nego što laprdaš.
Ocean13
4.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Eto, više vjerujem svojim ušima nego onom što je netko napisao, btw, vrijeđanje je sasvim nepotrebno, ili je to tvoj kućni izričaj!?!
sa
saša💻
4.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Gledao sam celu utakmicu i moram da kažem, dva srećna gola sa igračem više. Nepotreba euforičnost mogla bi ih koštati četvrtog mesta na kraju jer Osijek celu se
zonu igra toplo-hladno, tako da me uopšte ništa više ne može iznenaditi.
Prikaži još ↓
Kimjongum
5.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
@Ocean13 Ako si slušala malog Matkovića nakon tekme, onda si namjerno začepila uši i zažmirila kada je trener Lokomotive Čabraja d
avao izjavu. Čovjek izjavio da je Osijek zasluženo pobijedio i da su totalno nadigrali Lokomotivu, u prvom poluvremenu također, kada su bili jednako s brojem igrača. Lokomotiva ima jedan udarac u okvir gola Osijeka... o čemu mi pričamo, Lokomotive nije bilo danas... Uostalom, koga briga za totalno nebitan klub kao Lokomotiva, klub bez navijača, stadiona, ničega... Služi samo da pomogne svojoj matici u prvenstvu i da otpaci iz Dinama mogu negdje igrati. Ne mogu baš svi igrati u Dinamu....
Prikaži još ↓
ču
čučekica
5.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
žao mi je, no nisam navijač nijednog kluba u našoj nazovi ligi. Ali imam tu sreću i znanje, nakon godina bavljenja foto i video izričajem, da vidim ponekad i on
o što ni suci (naši) ne vide, i neznaju procijeniti, no g. Titlić je napravio toiko štete u svim dosadašnjim suđenjima, pa tako i jućerašnjem da to nije istina. Krenimo samo od crvenog kartona. Niti je Matković dotaknut, niti sapleten od strane protivničkog igrača, ali gluma na razini. Ko zna raditi s 3D teh. to će vrlo lako prepoznati. Kada u tu šerpu dodamo još i Pajaca(namjerno) dobijemo to što smo dobili. Slika maloga Matkovića kako se podrugljivo smješka i namiguje je svima prošla ispod radara. Da se razumijemo, Lokomotiva je bila kriminalna, i zaslužila poraz, ali Osjeku nije trebala ovakva blesava pomoć.Bojim se da se ovakvi napisima , i euforiji ne našteti i Osijeku ili čak i Matkoviću, jer je euforija ničim utemeljena, a to i Zekić zna. Ovom prilikom moram zamoliti i roditelje mladog igrača, a i i Zekića da ne dozvole da istinski bogomdani talent ne ne ode prerano za šakom eura i propadne (Čorići, Haliovići i ini), Maac to nije zaslužio bez obzira na Intere Milane i slične gluparije. Matkovići pamet u glavu
Prikaži još ↓
Kimjongum
5.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
@čučekica zašto ti ne upišeš neku umjetničku akademiju ili možda studij glume. Ovako blesavog trolanja i gluposti nisam odavno pro
čitao...
Prikaži još ↓
KešićIsBack
5.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
pročitaj članak majmune
ču
čučekica
5.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Kimjong bez um, dovojno .Kešiću a da se malo otreznišŠ
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .