smanjili broj zaposlenih u državnoj administraciji 20 posto?!? prije podigli kad pozaposljavate sebe i svoje a vidim da vas ima bogami i za 30% , nego sta je sa korupcijom, nepotizmom i sudstvom i kaznjavanju istih?! u te vode necemo a?... nula bodova
Dk
Deaktivirani korisnik
7.3.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Potpisujem. Bravo.
ro
roko2022
7.3.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Sto je...trta da ne dobijete nogu a?
muskarac
7.3.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
ne nego je trta sta ce nas poljackat jos vise
ro
roko2022
7.3.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
hajde hajde...cim ste culi "smanjiti broj zaposelnih u drzavnoj administraciji za 20%" skocili ste na sve cetri. NE VODI brigu...ne mogu ovi gore ni primirisati
vlasti. Pa u Hrvata su paraziti vecina, nece valjda glasati protiv sebe.
Prikaži još ↓
muskarac
7.3.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
roko2020 ti se ne sramoti nego nauci citat hrvatski, popij casu mlika i aj lec
ro
roko2022
7.3.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
HAHAHAHAHAHHA...istina najvise boli...zato i pokusavas vrijedjati.
Kazem ti ja ...ne vodi brigu...nece ovi gore vidjeti vlasti.
muskarac
7.3.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
opet ponavljam.. n a u c i c i t a t h r v a t s k i
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .