Ja sam se 2006 rastao od supruge, poslije toga stalno sam se družio sa njezinom sestrom koja mi je željela pružit podršku i ponovno nas spojiti, međutim u svom tom provedenom vremenu skupa stvorila se simpatija između nas i 2008 sam je napumpao i ostala je trudna, 2010 smo napravili svatove i danas smo sretni i imamo još dvoje mališana a sa sestrom se od tada nije niti čula
Dk
Deaktivirani korisnik
29.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Haha. Kul. Jel sestra zgodnija ako smijem pitati?
kućadebelemame
29.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
jako pametno, radi muskarca je izgubila sestru
Dk
Deaktivirani korisnik
29.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Da ali ja nisam bilo kakav muškarac iz bilo kakve familije, jako smo imočni i moj djed je bio bratić od Maxa Luburića
kućadebelemame
29.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
ahahahhaha
Antic
29.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Televisa Presenta bokte
Dk
Deaktivirani korisnik
29.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
I ja sam curinu sestru pumpao, samo ja sam pazio!
kućadebelemame
29.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
sto si pazio?
ZgZoki
29.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
ivek, ivek, krenes dobro , a onda pocnes srat o tome kak si imucan i kak je tvoj djed bio bratic od nekog koljaca. e hebga sad znam i stranu od tvoje zene. i bi
vse i sadasnje.
Prikaži još ↓
rijeka.cetina.86
29.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
pa ja zivim sa zenom, njenom mamom i sestrom i svaku vecer one izvlace slamke s kojom cu ja spavat
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .