viđe rvata što se razbacali po cesti ko šeks na plesnom podiju...
Jazooooo
13.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Sirotinja sinko moj sirotinja ali bitno da glume kako se ima. Guzice bi dali za 20 kn
Dk
Deaktivirani korisnik
13.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo, to bi trebao biti novi turisticki slogan
Pipi@
13.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
contreras@ Sorry, nisam skužila. Pali su mi na pamet političari, Romi ili Ere. (Ovakvih gluposti imaš po jubitou koliko hoćeš)! Pozdrav od nepoštene Hrvatice.
Wh
Whyalwaysme123
13.9.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
I onda se cudimo politicarima.jadno da ne moze jadnije al stas
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .