Socijalističko-partizanske-boljševičke-komunističke parole je ostavio naivcima koji i danas sline za njim a on je živio pod geslom: USE, NASE i PODASE...............
DM
Darth Marko
3.4.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
dijete pa ti ni neznaš značenje tih riječi....mani se ćorava posla, odi spavati, sutra te čeka lopata
kosmopolit
4.4.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
I za lopatu treba više inteligencije odo ovog pokazanog.. Kad balavci misle da su popili svu pamet svijeta a ni nos još naučili obrisat nisu.
bo
borovica
4.4.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
baja88@ molim te pod kojom parolom danas političari žive.Sve pošteni ljudi.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .