yebo vas jednonogi satrap, živio bolje nego Fidel Castro, a sve na našoj grbači...imao svoje brodove, vlakove, limuzine....a mutavci, kao i danas oni u sjevernoj koreji, još mu i za to pljeskali....hehehehe....koji je to sado mazo u propale jugoslovenčadi
bs
blek stena
3.4.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Možeš ti trkeljat što hoćeš ali prije je bilo nemjerljivo bolje.
Sonador
3.4.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
U kojem vi prostor-vremenu trenutno živite? Blek, kratko i jasno. :)
projekt_venus
3.4.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
urba, ja na tvom mjestu ne bi baš previše vjerovala u te pričice koje ti je deda pričao prije spavanja :))))
bo
borovica
4.4.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
urba@za njegovo vrijeme su se gradile škole,bolnice,tvornice,brodogradilišta
hoteli,itd,itd,praktički sve na čem su se ti današnji veliki hrvati obogatili a mal
i i obični ljudi ostali bez posla.Ljudi su imali posao i redovnu platu,a danas rade i po nekoliko mjeseci bez ikakvog primanja i kopaju po kontejnerima. .Lopovi i prevaranti su bili u zatvoru a danas su lopovi i prevaranti veliki tajkuni i poduzetnici.realno gledajuči od Domovinskog rata do danas najviše čega se u hrvatskoj napravilo i obnovilo su crkve i auto cesta,ali ona je napravljena na dug.Bilo bi bolje da pišu o njegovim uspjesima i o tome što je pravio na dobrobit običnog čovjeka nego o njegovom ljubavnom životu.Nisam bio u partiji ali za njegovo vrijeme sam proveo najljepše dane svog života.Imao sam lijepo i sretno djetinjstvo,besplatnu školu i doktora,imao sam posao i nisam se bojao da neču dobiti platu..Koliko puta se sjetim samo utakmice na kojoj sam bio u Splitu Hajduk - C.Zvezda kad je Tito umro a prepuni stadion pjevao Druže Tito mi ti se kunemo,pogreba na kojem su mogu reči bili svi državnici iz cijelog svijeta.Što danas imamo ,dvjesto multimilionaru /lopova/ skoro 400 000 nezaposlenih,jad i bijedu,glavno da imamo Hrvatsku.Još nešto bi dodao živio je bolje nego Castro ali večinu automobila dobio je na dar od stranih državnika,možda je živio na našoj što ti pišeš grbači a pogledaj poslijeratnu garnituru koliko njih živi na našoj grbači,koliko ti para profučkaju na automobile,pametne telefone i ostale stvari,to ne vidiš.Da nije bilo Tita ni ti hoteli koji danas rade ne bi postojali.Da se sve to nije pokralo mogli smo biti kao Švicarska.Nije važno,glavno da imamo Slobodnu.Hrvatsku.Napominjem da sam Hrvat iz Dalmacije
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .