Ne pomaze ni mrezica na prozoru jer udju u kutiju iznad(za roletne) i onda udju kroz rupu za gurtnu. A isto tako uneses ih u kucu sa vešom ako ga sušiš vani ili sa drvima(ako se tako grijes)....
na
nav1e
8.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
znaci hvala bogu da neko moze potvrdit da ja nisam za ludnicu. jos ja gledam na koju mogucu foru se meni ti martini nakupljaju s unutarnje strane mrezice, htio
sam vec zvat vrapce i trazit jednu sobu za mene.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .