Kad sam čuo da se djevojčica u školi kod nas brisala krpom jer nije imala za uloške, ostao sam šokiran. Ukidaj pdv na tu glupost odmah.
ja
jamesbond7777
30.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Zalosnoo, ako je istina sramota za drzavu i politiku
Dr.Gonzo.
31.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
PDV od 4-5 kuna nije bas odlucujuca stavka kod kupnje tih stvari, ne bi ona to imala svejedno ni da nema PDVa.
Dk
Deaktivirani korisnik
31.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Tužno,uf pa roditelji to moraju omogućiti isto.. kvragu..
be yourself
31.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
@Dr.Gonzo. Nekima je 5 kn puno ali ti to ne možeš razumjeti jer nisi izgleda u toj situaciji ali da ti samo roditelj radi za 3.500
kn i da ste podstanari, nebi talo razmišljao.
Prikaži još ↓
Dr.Gonzo.
31.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako im je puno 4-5 kuna onda nemaju ni za jesti, a to im je puno potrebnije od nekakvih ulozaka.
Dk
Deaktivirani korisnik
31.10.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne ide svima par kapi
ka
kaius
1.11.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
"nekakvi ulošci"si stigao do puberteta barem,ili nisi nikad upoznao ženu,curu....
mn
množilica
1.11.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
u Irskoj dobijes u Lidla paket ulozaka ili tampona besplatno jednom mjesecno
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .