Ajde vitez ne seri,ne prica se ovdje o hrvatima i cetnicima,nego o budali kao ti, nehvataj se starih fora,nego se moli da se cura nadje ziva i zdrava,sve drugo je nebitno.
h1
house_1
25.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
nije nebitno jer je dokazano kako ste veća govna od nas hrvata
TI
Tp_IsidoraIzzy
25.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
aj ne seri majmune!!! ZNA SE da ste upravo vi najveci krvoloci,nek su srbi kreteni,ali vi ste zveri,mrss!!!
NF
NOT_FAIR
25.6.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Sta se budale svadjate bre!!! Kretena i idiota ima i u Hrvatskoj i u Srbiji,i tako svugde u svetu!!! !!! Covek se ne gleda po nacionalnosti niti koje je vere,ve
c kakva mu je dusa i srce.Ocete li to ikada shvatiti i jednostavno prekinuti bespotrebno svadjanje na tu temu ?!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .