Obavijesti
komentari
ISPOVIJEST ŽRTVE: 'Paravinja me uvukao u auto i htio silovati, pobjegla sam...'
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

u8
Patološki lašci opsesivno i impulzivno lažu. Pismo koje je ostavio apsolutni je dokaz toga i jasno se može pročitati razina psihotičnog poremećaja kod dotičnog. Tražiti tako sramotno razumijevanje, pretvarati sebe u žrtvu, spominjati oca,mater, Ovčaru…postupci su tipičnog manipulatora. U osnovi psihopatologije laži leži narcizam, potreba da se bude bolji, značajniji, veći, ljepši, uspješniji, a ukoliko to ne uspiju pretvaraju sve u teoriju zavjere i predstavljaju sebe kao žrtve. Danima čitam sve ovo i ništa mi nije toliko diglo živa kao to njegovo pismo. Običan silovatelj krvolok, osoba zaljubljena u same sebe! U cijeloj situaciji ne žali za Antonijom ili drugim djevojkama kojima je nanio bol, već nad svojom sudbinom. Na žalost slike koje on spominje, su slike u kojima uživa. Dok slike koje pred očima imaju žrtve bilo kakvog oblika nasilja su slike koje razaraju i onaj dio u osobi koji je preživio, ako je preživio! Radi sadističkih poriva degradirati dostojanstvo ljudi, uništiti obitelji koje više nikad neće normalno spavati! Isto tako bi ova država trebala shvatiti da ne postoje silovatelji koju su silovali jednom! Recidivisti su svi do reda! Pričati o tome da netko nije trebao stopirati, obući nešto, reći nešto…sumanuto je. Danas je riječ o Antoniji, sutra o Ivi…sasvim ne važno! Na žalost doživotnog zatvora nemamo, što vjerujem da bi bila jedina šansa za ucjenu takvih, da otkriju gdje su žrtve i koliko ih je bilo. KONJINA
tj
Nirmalizam !
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .