Svaki sat koji imao svake sekunde mu broji skundu bliže smrti.Imao i sat on milijardu dolara neće mu pomoći ništa više nego meni moj od 100€.
su
superpametni
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Zakaj imaš sat od 100EUR kad možeš kupiti sat za 1 EUR ili manje? I zašto trebaš sat kad ti vrijeme ističe i bez njega?
mi
mislav94
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
samo se ti tješi da je siromaštvo vrlina🤣
ukrudba
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Siromaštvo nije vrlina. To je stanje na koje niko od nas nije i nemože utjecati. To je pitanje životnih okolnosti. Vrlina je skromnost i poniznost koja krasi mn
oge ekstremno bogate. Jedan takav je bio Stevo Jobs ajfon.
Prikaži još ↓
mi
mislav94
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
koji matun sina ti miloga
Ti
TimbTomb
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Sta ce ti sat kad imas uvijek sa sobom mobitel? Posve nepotrebno
𝗙𝗣
𝗙𝗿𝗮 𝗣𝗲𝘁𝗮𝗿
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
@TimbTomb Bas si mi bacio bubu u uho, prisjetio sam se kad sam nosio sat zadnji put. Odkad imam mobitel, zadnje sam sat nosio kad
sam imao Nokiu 3310 😂 Mozda koji put kad smo isli na svadbu, pa uz odijelo, ali to kaj kazes, ne treba vise sat na ruci kad imas mob stalno sa sobom.
Prikaži još ↓
area 62
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
TT, ne nosi on sat da bi vidio koliko je sati nego što mu od sponzora kapne zeru novčića, ako ga nosi ⌚
SB
Space Burek
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Takvi skupi satovi su investicija kao i rijetki automobili. Njegov unuk će se dobro opariti jednog dana.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .