Pep razbacivaš tuđe stotine milijuna, a Palmera najboljeg na svijetu veznog si pusti da ode jer munisi nikad dao šansu, imaš li iti malo srama, suci su te spasili protiv arsenala kao i danas jer nije svirao drugi očiti penal. Gvardiol je spor igrač s krilima izgleda smješno, kao da ga i nema...
be
bedak11
28.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Imas pravo, nisam razmisljao. Trebalo mi je ovo, hvala ti. Nitko nikad nije ovako otvoreno pricao samnom. Svi se boje reci kako stvari stoje i samo mi podilaze
i prihvacaju sto ja kazem bez propitivanja. Osjecam se blize stobom nego s ljudima skojim provodim 20 sati na dan. Pogotovo ovaj dio za palmera, sta mi je bilo, kako mi nitko nista nije rekao? Nisi mi ni ti tada bio tu, mislim da ti jos uvijek to malo zamjeram....ali okej, iza nas je to, glavno da si mi tu sad, dodi do citya kad ulovis malo vremena, da se ispricamo i popijemo cugu, dobro ce nam doci.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .