Niste vi ni motivirani ni gladni moj Ivane..u skupini ce nas pobjediti svi,plus Belgija za koji dan. Bit ce debakl na euru.
to
tomo198999
1.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Mi nikad nismo znali igrati protiv ekipa,koje igraju bunker protiv nas(protiv kojih smo favoriti)...ipak,ništa nećemo znati,dok ne odigramo tu prvu utakmicu pro
tiv Engleza,jer uvijek dobro otvaranje podiže atmosferu i moral.ove 2 prijateljske su još,da se ispita sa kojom taktikom igrati turnir.dobro je jedino,što Dalic ima slatke brige,a na njemu je,da izabere najbolje,bez obzira tko se bude ljutio,što neće početi...
Prikaži još ↓
Re
RedDoor
1.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Zašto se nije puštalo bar tisuću gledatelja, kad se svagdje pomalo pušta!? Definitivno treba jači pristup, s više želje. Postao si viceprvak svijeta, pa da ti s
vatko prođe, treba to puno jače gristi!
Prikaži još ↓
no
nohname
1.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
U ovom slucaju sve se zna i prije prve odigrane utakmice. Vec 3 godine igramo ko ku*ac,na euru samo katastrofu mozemo ocekivati.
to
tomo198999
1.6.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa,mi sve kvalifikacije igramo ko k....meni to nije nikakva novost.turniri su nešto drugo.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .