U prvih sedam mjeseci nove vlasti svi gradski zaposlenici su na minimalcu, pa i gradonačelnik, čija je plaća 3600 kuna. Zamjenici gradonačelnika su volonteri, a
vijećnička naknada je samo jednu kunu...............a dokle tako i ti svi ljudi imaju porodice,jesu li se toliko opskrbili da sad ne moraju imati primanja ?
Prikaži još ↓
ma
matooo
7.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ivica pa pogledaj hervatske zastupnike svi imaju jos jedan posao ne zive samo od sabora dapace tamo se i nepojavljuju jer su svi na jos nekim mjestima zaposleni
ci a nisu jos skontali kako se s jednom guzicom moze sjediti na vise stolica tako i ovi vijecnici imaju nekakv posao s kojim prehranjuju obitelj a ovo im dode kao dodatna zarada izvan radnog vremena samo razlika izmedu njih i nasih saborskih zastupnika sto su se oni odrekli svojih dodatnih para za dobrobit svoga grada jer znaju ako izvuku grad da ce i njima biti bolje da ce njihova djeca moci ostatit u gradu da ce imati perspektivu e to je cilj metkovica
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .