Takvi ljudi bi nam trebali u vladi. Ljudi koji se bore za svoju državu i za svoj narod. Najlakše je imati plaću kao ovi u vladi od trideset, četrdeset tisuća kuna, još k tome primati naknadu za odvojeni život, za putne troškove... pa gdje im je kraj? Samo, pitanje je kako bi se i ovaj ponašao da sjedne na višu stolicu.
ci
cico1964
6.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
stavio bi sve na minimalac !
bl
blanca
6.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa tako i treba. Ali ne bi njima bio minimalac kao i nama 2400 kuna. Oni bi imali opet više.
Dk
Deaktivirani korisnik
6.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
taj model je super, neka radi za simbolicnu cifru ili minimalac u javnom servisu, pa ako je uspjesan i ako uspije napraviti dobar posao vec ce ga netko od priva
tnih uzet sebi pa si tako dobrim radom osigurava daljnju karijeru, a cini uslugu gradu.
Prikaži još ↓
bl
blanca
6.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako je krenuo, možda upravo tako i bude. Ako se pokaže da mu dobro ide i da je sposoban za taj posao, naravno da bi mogao i napredovati u karijeri.
beejesan
6.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije problem u tome što ovi u vladi imaju velike plaće. Problem je u tome što ih ne zarade. Neka premijer ima i 100.000 neto ali da radi konkretne i korisne pot
eze, a ne da trkelja gluposti ko Milanović od čijih mi se prispodoba i 'pametnih' izreka odmah riga.
Prikaži još ↓
LB
Ljubo Bebic
6.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
gradonačelnik petrov se solidarizirao s građanima te si srezao plaću i svima ovima jer oni nisu toliko potrebni novaca imaju dovoljno,gradonacelnik petrov je ps
ihijatar u mostaru,dogradonacelnik nikola grmoja je profesor povjesti u OŠ Stjepana Radića u Metkoviću a Katarina Ujdur vodi tvrtku otkupa voća i povrća Frigo i imaju od cega zivit i odrekli su se plaća,Petrov je napravio ono sto i treba uzima od onih koji imaju :)
Prikaži još ↓
BA
BABALUJIC
6.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
cico .... i ljudi u privatnom sektoru imaju minimalac,pa neka imaju i ovi fotokopirasi u javnim sluzbama
torrentz
7.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
dragi Božo Petrov ako čitaš ovaj komentar a vjerujem da ćeš ga pročitat molim te u ime svoje i svih poštenih ljudi ove zemlje a ujedno i u ime sve naše djece ko
ja će ove dugove vraćati kroz naredne godine kandidiraj se na sledećim parlamentarnim izborima za Premijera ove jadne napaćene zemlje i probaj a ja vjerujem da možeš pomozi svom narodu a sada je cjela zemlja čula za tebe i vjerujem da će te većina podržati u tom.
Prikaži još ↓
de
deSSy
7.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Like je nezavisan, treba HDZ/SDP i ostalu bagru koji su na sceni 20-tak god nogom u dupe i tek cemo tada vidjeti napredak.
Lori Loredana
7.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Trebali bi ga staviti na tu stolicu, pa vidjeti. Vjerujem da bi isto uradio kao i u Metkoviću, tko je pošten je uvijek pošten, a tko je lopov ostaje lopov.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .