Nigdje nisam sreo drskijih ljudi u tako maloj drzavi. A obisao sam svijeta. 🌱
do
donatien
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
To inace i Slovenci kazu za ljude iz Ljubljane.
EmillePalka
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Najskrtiji su kranjci. I najcudnuji. Odi u Kranjsko i pokusaj nekoga zaustaviti i nesto pirati. Ignorirat ce te kao da ne postojis. Dolenjci (Ljubljana i okolic
a) su umjereni, ali takodjer se nece niti okrenuti, ako netko padne npr. na ulici. Stajerci su najnormalniji (Maribor). Celjanci su slremni na svaku vrstu prevare.
Prikaži još ↓
Q.P.R.
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
a dalmatinci? nigdje vise zlocina, sivljastva, primitivizma nego u dalmaciji
maliruzanjako
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Najbollji su Prekmurci i Međimurci
j1
jopet_1
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Emileeee na koliko sela ti podijeli slovence i svi drugačiji
EmillePalka
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Imaju jos i Gorenjci i Notranjci. Nigdje manje drzave, a toliko razlicutih karaktera! Bogme razlika je nebo i zemlja!
ma
masterplan
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
qpr pa sto dolazis onda u primitivizam odi u drugu zemlju
EmillePalka
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Stajerci su jedini gostoljubivi i ljubazni na prvu. Jesu i Dolenjci, ali samo ako te netko njihov predstavi i upozna sa svijim drustvom.
EmillePalka
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Zivio ja tamo 10-ak godina. Ali zene su im mrak. Nema filozofije ni prenemaganja. 🌱
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .