Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Slavonka60
Pitam se kako bi Slovenski policajci postupili da je neko iz Hrvatske činio isto?
Dk
Možda bolje nego s onom bakom prije par godina u Osijeku kad je prošla kroz crveno (rušanje na pod i trganje ruku).
Hrvat1979
Puno gore nego nasi policajci sa ovom slovenkom!
Prevaratska Republika
Baka je trebala dat osobnu iskaznicu, odbila je surađivat prema službenoj osobi, jalovo je više s tom bakom
Bo
slovenci bi se usrali od straha policajci mislim
Si
Bas i ja se to pitam,ma zasluzila je degenek ali posten. Trebalo bi za ovakve situacije policiji ipak dat malo "odrijesenije" ruke.
ucjena
hudo!
dionis
Mene je slovenski granicni policajac maltretirao deset minuta jer nisam imao pojas vezan(ok u prekrsaju sam iako sam na zadnjem sjedistu sjedio) ali zbog pojasa Prikaži još ↓
43
Sada bi možda prošli, a 45 nikako.
Ma
Po zakonu...znam...kod nas prije pitaju čiji si a onda zakon koji nije za svih isti naravno.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .