Pitam se kako bi Slovenski policajci postupili da je neko iz Hrvatske činio isto?
Dk
Deaktivirani korisnik
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Možda bolje nego s onom bakom prije par godina u Osijeku kad je prošla kroz crveno (rušanje na pod i trganje ruku).
Hrvat1979
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Puno gore nego nasi policajci sa ovom slovenkom!
Prevaratska Republika
20.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Baka je trebala dat osobnu iskaznicu, odbila je surađivat prema službenoj osobi, jalovo je više s tom bakom
Bo
BorisBorak
21.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
slovenci bi se usrali od straha policajci mislim
Si
Silius
21.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Bas i ja se to pitam,ma zasluzila je degenek ali posten. Trebalo bi za ovakve situacije policiji ipak dat malo "odrijesenije" ruke.
ucjena
21.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
hudo!
dionis
21.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Mene je slovenski granicni policajac maltretirao deset minuta jer nisam imao pojas vezan(ok u prekrsaju sam iako sam na zadnjem sjedistu sjedio) ali zbog pojasa
deset minuta a sta da sam ga udario i vrijedao
Prikaži još ↓
43
4321
21.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Sada bi možda prošli, a 45 nikako.
Ma
Margas
22.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Po zakonu...znam...kod nas prije pitaju čiji si a onda zakon koji nije za svih isti naravno.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .