Ovdje čitam komentare od nekih zlobnika kao bosančina..hercegovčina itd...ti koji to pišu su izrodi hrvatskog naroda..Hrvat je onaj koji se osjeća Hrvatom pa bio on iz Bosne.. Dalmacije..Zagorja ili Australije ili Amerike!
ma
matekapula
26.1.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
te provokatore treba ignorirati, cilj im je privući pažnju na sebe i zakuhati svađu među narodom, znamo da i u Hr kao i u susjedstvu ima puno "dobronamjernika"
kojima je Hrvatska trn u oku i rade sve da ju osramote i unište. pa pogledajte medije, nameću nam da bi trebali navijati za Zloveniju, a oni Faku nedaju nositi zastavu jer je Hrvat?!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .