Djeluje premoćno, ali to je 18% birača. To su članovi i porodice. Znači da nisu glasali niti svi zbrinuti i povlašteni od HDZa.
Luna777
8.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Da, kažu da ni 20% glasača nije glasalo za njih, a glasalo svega 46% birača Hrvatske i dijaspore. To doslovce znači da su za njih glasali samo HDZ-ovci sa obite
ljima. Meni je jako drago što se oporba pomladila, stranka Možemo, pa Dalija Orešković sa svojim kolegama, biti će jake oporbe... Plenković će morati raditi ustupke bez obzira što ima premoć u rukama
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .