Korona je stvarna! Ovo je moj najbolji vic u 2021 godini😁
TŽ
Tiha Žena
15.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ima on stav dosta jasan - "tko ne misli kao ja i ne divi mi se taj nije dobar Hrvat i građananin".... asocijacije..?
bl
blacksmith
15.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ima stav! Samo čekaj da mu iz Bruxellesa jave koji je to
ki
kinez14
15.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Njegov stav kreira ekipa iz Brisela
Dk
Deaktivirani korisnik
15.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
A što češ, Che, i nakon svega velika većina ne vidi da funkcioniramo kao okupirana teritorija. Još gore, kao kolonija! Ovo glumatanje vladanja je tako apsurdno
i besmisleno da prerasta u komediju... Nažalost, sa tragičnim krajem.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .