To što je pljačkaš ne znači da mora biti i nečovijek. Vidljivo je da ima loše moralne vrjednosti i dobru dušu.
C1
Calista_1
28.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
To je isto pravilo kao i za "žigola" ako je hmmmm.....kulturno rečeno švaler ne znači da ima dobru dušu :)
po
podravlje1
29.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
da mogli bi se složiti da to što radimo ne odražava nužno i naše karakterne osobine. Možda ipak prije stanje u kojem se nalazimo.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .