Fruk, Moro i Vlašić nisu ni trebali biti na SP. Tu su trebali biti Mišić, Segačić i Stojković. A i još nekima nije tu bilo mjesto.
ro
roki1987
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
bravo..slažem se potpuno
Re
RedDoor
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
A što je taj Stojković!? Ofenzivni vezni, e pa imamo ih i previše, eno Fruka ni na mapi, a rastura u Hnl-u. Treba nam bočni igrači u prvom redu ala Segečić, Smo
lčić, Juranović ili više koristiti L. Sučića, Moru.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .