Teško mi je nabrojati koliko je Milina izrekao laži u ovom priopćenju. Policija nije prema dvije žene postupala na Bačvicama, nego ispred hotela Park u blizini. Dva policajca su bili u civilu.Policija je ženama rekla da ne smiju na Bačvice. One su rekle da ni ne idu na Bačvice nego da šetaju. Onda su policajci postali bahati, agresivni. Jedan je počeo povlačiti ženu za ruku i vrijeđati. To se vidi i na snimci. I to je vidio slučajni prolaznik. Povikao mu je šta to radi, jer je policajac bio u civilu. Policajac se uopće nije predstavio. Nego su ta dvojica policajaca oborila nedužnog čovjeka na tlo. To se vidi i na snimci. Na kraju su u policiju priveli te dvije žene i tog čovjeka. I prvo izvješće policije o ovom događaju je bilo potpuna laž. U tom izvješću je bilo napisano da su na Bačvicama privedene tri osobe jer su javno pozivali na neposluh i opirali se postupcima policije. Ovo me uopće ne čudi. Jer Milina nije imao pojma da mu je njegov zamjenik na "tajnom zadatku" kad je uhvaćen kod Zadra da vozi 166 km/h. I kad je cijelo izvješće stavljeno u ladicu da se zataška. Pa su novinari to otkrili. Očekujem nakon ovog komentara da mi policija zazvoni na vrata, obore me na pod i privedu zbog opiranja i pisanja istinitog komentara na portalu.
za
zagorac2
1.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
ovo i nije tako strasno kak su radili nekad, ja sam gledao onih davnih 60tih kak je njih sestero jugo MILICAJACA na Zrinjevcu tuklo nekog muskarca koji je bio m
ali, sitni, mrsav ustvari kak mi u zagorju velimo imal je 25 kg sa krevetom, ubise ga i covjek je ostal lezat na trotoaru i dosla Marica a oni ga primili za ruke i noge i naprosto ga bacili u Maricu i odvezli, ko zna kamo i takovi ili njihovi potomci to rade ili slicno i danas
Prikaži još ↓
STorm5
1.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma zamisli...zlocesti policajci ccccccc....
Da je vise takvih bilo bi manje kriminala. Danas se svima daju prava, ne daj Boze da ih krivo pogledaju odmah se zal
ba pise. Sta je s pravima drugih gradjana koje isti takvi ugrozavaju!? Te dvi su se bas nasle tirat inat. 90 % gradjana stoji doma ili seta tako da izbjegava vece grupe ljudi...oni su onda ima bit glupi!? Dame su se mogle lipo okrenuti i setati bilo gdje ali one su bas htjele oko Hotela Park prema Bačvicama. Oce di one pozele. Pa eto im inat sad i debela kazna.
Prikaži još ↓
KoYon
1.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Storm.. bit ce konačni obračun pa stani na njihovu stranu
za
zagorac2
1.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
STorm5: evo dao sam ti plus jer si u u pravu ali zasto ti policajci ne ganjaju prave kriminalce i lopove koji sjede u sudstvu, koji su gradonacelnici, koji sjed
e u saboru, koji sjede nu saboru i imaju 4-5 ili 20 + nekretnina, koji sjede u saboru evropske unije, koji su opljackali sve moguce i nemoguce, koji su bili pravomocno kaznjavani sa pajserom, zasto rade i optuzuju samo selektivno i td. - tako su radili nekad u jugi njihovi ? predhodnici i tako rade i danas njihovi nasljednici
Prikaži još ↓
STorm5
1.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Pogresno pitanje Zagorac. Velika vecina takvih je raskrinkana u pljackama i raznim drugim nelegalnim radnjama, privedena, bila u pritvoru na neko vrijeme dok je
trajalo sudjenje. Znaci tu staje posao policije. Onda dodje sudac i da im minimalnu kaznu, a neke i oslobodi. Dakle, tu policija nije uopce kriva nego losi i zastarjeli zakoni i suci koji iste takve primjenjuju i nalaze rupe u istima pa im prolaze razne sinkope i sl. ludosti.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .