Nemam kredit u švicarcima ali iskreno se veselim zbog svih vas koji ga imate i kojima će ovo bar donekle uljepšati život. :)
walkerOs
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
svaka ti čast, tako treba - veseliti se, samo da postane pravomoćno i to je to :)
em
emma123
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
+++++++++++++++
u2
user_264972
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
takodjer se veselim zbog vas... i duboko se nadam da vas odvjetnici za pisanje tuzbi nece opeljesit ....
be
bezideje
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
ma vjerojatno nećemo ni pisati tužbe, prebit ćemo dugove s bankama - opet dobro! AKO bude pravomoćno (valjda će brzo ići žalbe banaka i neće se dugo čekati da V
isoki trg.sud donese odluku)
Prikaži još ↓
th
theGirL
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Također nemam nikakav kredit, ali se veselim zbog prijatelja koji su godinama na rubu egzistencije zbog lakomih banaka. Sve se vraća, sve se plaća! Bravo za sud
-ima nade za vas!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .