Potpuno je nevjerojatno da netko može tvrditi da je ubijeno 700.000 Srba. I to čavlima, maljem i neznam čime. Pa ti ustaše su morali ubijati Srbe po cijele dane, a onda ih još...Čekaj stvarno neznam šta s tolikim leševima!? Nevjerojatno idiotska tvrdnja. Dali je taj pisac Srbin bio na nekoj utakmici C. Zvezde gdje se skupilo više od 50000 ljudi. Dali je vidio koja je to msa i da onda samo to krene ubijati, a onda još deset puta veću masu ljudi.
Rikikiki
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Brojka ne opravdava zločine da su ih ubili 70 ili 700000. Zlo je zlo i ne ponovilo se nikad više.
no
nogofil
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Slažem se. Ali ne vrijeđaj zdravu pamet sa tvrdnjama od 700000. Utvrđeno je poimence da je ubijeno preko 83000 ljudi. To je zastrašujući broj, najveća sramota u
povijesti. Srećom po nas Hrvate postojao je i onaj drugi dio, partizani sa relativno najviše Hrvata i na čelu sa Hrvatom Titom.
Prikaži još ↓
manuela72
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
nogofil, zasto se to nije spominjalo u povjesti za vrijeme jugoslavije koliko su hrvati pobili srba .
pr
prokurator
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
nogofil ne zna čitati.. 700.000 spominje jedino sastavljač prijetećeg pisma. a to je očito nogofil.
ba
bajos41
13.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ak uzmemo ugrubo 10 tijela da je jedan kubik....to je 70.000 m³...al eto smanjit ću na 50.000m³.....alo..tkonje to moga iskopat i gdje je zemlja...koja je bila
višak
Prikaži još ↓
gu
gudin
13.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Cetri godine radili su dan i noc dok su ih potamanili
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .