Obavijesti
komentari
PEČE TORTE Povratnica iz Austrije: Sretna sam, ovdje radim ono što volim
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

svi-smo-isti
Bilo gdje da odes moras radit i trudit se da bi uspio. Negdje je lakse, negdje teze. Ipak postoi jedan dio ljudi koi se moze snac i uspjet u svakoj sredini, mozda je ona jedna od njih. A postoi i druga strana koja se nigdje nece moc snac, kao sto je vecina ovdje na portalu, jer da bi uspio treba puno volje, truda i znanja. Bravo za curu koja jeuspjela u Brestovcu, jednoj od nasih najnerazvijenijih sredina.....
De
neki dan je na jednom Požeškom portalu izašao podatak da je u Požeško - Slavnonskoj županiji prosječna plaća 3300 kn.. vjerujem da je taj iznos i manji koliko s Prikaži još ↓
RX
Nemamo za kruh al imamo slastičarnu.
an
RXM40 nisam znao da u Slavoniji(zivim tamo) ljudi umiru od gladi,jer nemaju za kruh hahahaha.lijevicari na aparatima,jer se ova mlada,uspjesna zena vratila u Hr Prikaži još ↓
mo
ante ante kaj ti ne živiš u offenbachu? tako si nam rekao prije par tjedana. Zanmljivo je kako si ti uvijek tamo di treba bit. svaka čast ante umnjače
an
ja samo radim u Offenbachu pon-petak,vikendom sam u hrvatskoj.sad ce napravit nove linije iz Frankfurta petkom,jer nema mjesta za sve koji se vracaju.takvi smo Prikaži još ↓
RX
antemilica.ostani u Hrvatskoj i radi za 3000kn,sit gladnom nevjeruje.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .