Rijeka je ove godine prvak.Dinamo na trećem a Hajduk na drugom mjestu.Sad me izvrjeđajte ali tako stvari stoje i tako će bit.Hajduk katastrofa teška,ima publiku ima podršku a igraju za k.Dinamo se nemože sastavit sa Rudešom na jedvite jade.Rijeka ima igrački kadar i trenera psihologa.Karbogan i Bakhir POJMA NEMAJU O SLAGANJU EKIPE.Kome pravo kome krivo to je realnoost za ovu godinu.Lp
In Diana Jones
19.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Je zato je Rijeka jedva izmucila 1-0 protiv atomskog Belupa.....realnost je da su i Dinamo,Hajduk a i Rijeka losi ko i cijeli hnl....
Lukaa100
19.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Indy kakve veze ima izmučila se …al je zato upisala 3 boda
Dk
Deaktivirani korisnik
19.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Rijeka ce na kraju bit 3. Nemaju gard i mentalitet prvaka
ne
nervoza2011
19.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
@Lukaa100 Moram te demantirat ali rijeka nema igracki kadar, klupa im je prekratka i u slucaju ozljede nekoga iz prvih 11 zamjena
nemaju.
Prikaži još ↓
be
bedak11
19.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Cim si stavio hajduk iznad dinama, cijelo misljenje pada u vodu
di
dinamo93
19.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako im je klupa kratka šta pričaš ti nema jankovića igra hodža i to odlično, nema gode i čabraje igra bogojević i riješi utakmicu, nema dilavera, mitrovića igr
a radeljić i galešić koji je riješio nekoliko utakmica, baš suprotno ko god uđe igra odlično imaju najbolju klupu...
Prikaži još ↓
di
dine
19.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
@nervoza2011 a da nebudeš neurozan u 2024-toj i da potržiš neki drugi sport za komentiranje?jer vidim nogomet ti baš i ne ide evo nap bagminton je možda za tebe
...
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
19.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Rijeka nece bit sigurno prvak budete vidjeli, ove sezone su ok iducih 6,7 opet nigdje ih nema. Na kraju ce se do zadnjeg kola vodit između dinama i hajduka dvij
e nase najtrofejnije ekipe koje i zasluzuju bit na prva dva mjesta a ostali neka kupe mrvice
Prikaži još ↓
be
bedak11
19.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Uhhh zamisli imat ovako malo znanja o nogometu
Dk
Deaktivirani korisnik
19.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nekaj je krivo receno? Rijeka sa jednim naslovom u 30 godina je ozbiljan klub? Dobri su ove sezone ali iducih 6,7 ih opet nema dok ne uzicaju neku milostinju od
dinama da se opet malo dignu. Hajduk je loš nije na nivou svog 'renomea' ali je za rijeku svemirski brod po svemu a prvo po trofejima
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .