Obavijesti
komentari
DVIJE GODINE LETA NASA stigla do asteroida, a s njega žele uzorak vratiti kući
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

lm
Ahahahahahahahahahahahauauauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....crtani film
mi
Kao i inace
Mo
Dokazi za vaše tvrdnje su?
mi
A di su dokazi za njihove tvrdnje pa im opet vjerujes ahahahahaha
Mo
miko ako želiš mogu te pogoditi u glavu meteoritskim kamenom? Imam jednog na polici iza sebe.
Jaffa
Pa tebi opet nije dobro. Ovo već postaje ozbiljno. Jesi razgovarao s liječnikom?
Dk
Ukazes na ociti CGI, a oni tebe pitaju koji su dokazi za tu tvoju tvrdnju 😂😂 ovim momcima su Toy Story i Star Trek dokumentarci haha
abas
Na što ukažeš?? Na glupost nečiju, a ne cgi. Dajte onda vi jednu pravu "vintage" fotografiju ravne zemlje. Ili "donut" zemlje..ii kakva vam je god ove godine/tj Prikaži još ↓
Mo
barijera i kaj? Ukazao si na očiti CGI? Pa normalno da je CGI,pa nema kamere na asteroidu koja bi snimala letjelicu. Imaš snimki samog asteroida sa letjelice ko Prikaži još ↓
Jaffa
Od ove 3 slike gore, jedna je slika asteroida s letjelice. Druge dvije nisu prave. U čemu je problem?
lm
Uhahahahahahbabababhigihhihih..još im fali Zagor ..
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .