Ma što će profitirati netko sa 1500 kuna mirovine ili 3000 kuna plaće? Što nas pravite toliko ludima.
nostradamus
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa ne priča Vujčić o svakoj individualnoj sudbini ponaosob, priča o gospodarstvu općenito.
Bjelovarčan
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
gospodine da li se pitate zašto netko ima mirovinu 1500 kn ili 3000 kn?
mo
mali od kužina
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
priča on o sebi i takvima poput njega.....
nostradamus
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
On priča o gospodarstvu općenito. Ako je sada stambeni kredit 4%, a može biti 3,2% onda je to benefit za društvo i to treba istaknuti. Penzić neće s time profit
irati jer neće dizati kredit za stan, ali hebi ga, ne živimo za penzionere nego za mlade. Penzić se ionako zbrinuo sa stambeni prostor. Dakle taj ne živi ništa lošije nego netko tko ima 30 godina i radi za 5000 kuna. Jer 2000 odlazi za najam/ratu kredita + troškovi posla... Tvrdim da penzioneri u apsolutnom smislu imaju manja primanja, ali u relativnom uopće nisu najugroženija skupima. Kuda sreće da imaju više, da mogu putovati svijetom itd.. ali ne zaboravi da penzioner ne plaća u pravilu najam ili ratu kredita. Niti nužno mora imati auto..
Prikaži još ↓
Gost_Gost
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Bjelovarčan, pitam se, naravno da se pitam, ali koliko god se pitala odgovor je porazan, strašno. Je li vi znate koliko ljudi ima tako male mirovine i plaće?
Bjelovarčan
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
znam, ja jednostavno ne mogu dokučiti koji je razlog toga
Gost_Gost
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
nostradamus, gledam ljude oko sebe i na osnovu toga pišem. Jednog dana i ti ćeš biti umirovljenik koji će imati, nadam se svoj krov nad glavom, kojem neće nužn
o trebati auto, nećeš putovati po svijetu bespotrebno i sl. a mirovina ti bude i nešto veća od 1500 pa da vidiš profitiranja. A gospodarstvo općenito, pa to te onda neće niti zanimati. Ja još nisam u mirovini, ali kako stvari stoje uskoro je neće ni biti pa ti profitiraj.
Prikaži još ↓
nostradamus
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma ja ne želim reći da umirovljenici ne bi trebali imati više novaca, nego da nisu najugroženija skupina. Naravno da im treba povećati mirovine, ali to se neće
dogoditi dok gospodarstvo ne ojača. A da bi ojačalo treba mu pomoći, ružiti administrativne barijere (1 valuta to svakako ruši), smanjiti cijenu novca, tj kamatu (EUR to je)... ništa se neće dogoditi preko noći i zbog same činjenice da smo uveli eur, ali to pomaže
Prikaži još ↓
Gost_Gost
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Bjelovarčan, pa što mislite koliku će mirovinu imati netko, a takvih je puno evo recimo radnica u konzumu koja ima oko 3000 kn plaće? Je li vi imate ikoga svoga
ili susjede u mirovini?
Prikaži još ↓
Gost_Gost
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
nostradamus, nisu ugroženi oni koji imaju povlaštene i neke druge mirovine, svi ostali obični smrtnici su jako ugroženi, okreni se malo oko sebe, ako će se cije
ne uštimavati tako da što je bilo kunu sad će biti eur, a plaće i mirovine se budu drugačije računale tj prema tečaju onda će biti loše, jako loše.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .