Obavijesti
komentari
GUVERNER VUJČIĆ: 'Profitirat ćemo od eura, strah od poskupljenja je pretjeran...'
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Gost_Gost
Ma što će profitirati netko sa 1500 kuna mirovine ili 3000 kuna plaće? Što nas pravite toliko ludima.
nostradamus
Pa ne priča Vujčić o svakoj individualnoj sudbini ponaosob, priča o gospodarstvu općenito.
Bjelovarčan
gospodine da li se pitate zašto netko ima mirovinu 1500 kn ili 3000 kn?
mo
priča on o sebi i takvima poput njega.....
nostradamus
On priča o gospodarstvu općenito. Ako je sada stambeni kredit 4%, a može biti 3,2% onda je to benefit za društvo i to treba istaknuti. Penzić neće s time profit Prikaži još ↓
Gost_Gost
Bjelovarčan, pitam se, naravno da se pitam, ali koliko god se pitala odgovor je porazan, strašno. Je li vi znate koliko ljudi ima tako male mirovine i plaće?
Bjelovarčan
znam, ja jednostavno ne mogu dokučiti koji je razlog toga
Gost_Gost
nostradamus, gledam ljude oko sebe i na osnovu toga pišem. Jednog dana i ti ćeš biti umirovljenik koji će imati, nadam se svoj krov nad glavom, kojem neće nužn Prikaži još ↓
nostradamus
Ma ja ne želim reći da umirovljenici ne bi trebali imati više novaca, nego da nisu najugroženija skupina. Naravno da im treba povećati mirovine, ali to se neće Prikaži još ↓
Gost_Gost
Bjelovarčan, pa što mislite koliku će mirovinu imati netko, a takvih je puno evo recimo radnica u konzumu koja ima oko 3000 kn plaće? Je li vi imate ikoga svoga Prikaži još ↓
Gost_Gost
nostradamus, nisu ugroženi oni koji imaju povlaštene i neke druge mirovine, svi ostali obični smrtnici su jako ugroženi, okreni se malo oko sebe, ako će se cije Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .