ne možemo izgubiti ono što nemamo ??? Imali smo bar dostojanstvo ali sada više ni to ....sluge pokorne prodali smo se sa dobrobit 200 ili i koja više obitelj da uživa krv i znoj naroda ...E to je dokaz koliko smo jadan i proklet narod i kako je krenulo za 500 godina ćemo izumriti jer ovde nema budućnosti za nove generacije !
rođo101
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
oće dalićka da joj odgovorim kao inoj iz VIP. prodaje,al s njom nebi mogo ni kad sam mogo:-))))
Ra
Red_army
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Hrvata za 300 godina na ovim prostorima će biti samo u povijesnim knjigama. I to ako švabe budu darežljive prema nama.
Ono što im nije uspjelo tijekom 1000 god
ina uspjeti će im sa "europeiziranim" Hrvatima. ( čitaj bjelosvjetskom ) mafijom.
Prikaži još ↓
Ra
Red_army
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Hitler možda nije mogao stvoriti Lebensraum jer smo imali SSSR i Maršala Tita ali zato će merkelica sa bandom domaćih krivoustovih veleizdajnika to zasigurno u
spjeti.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .