Da je euro tako dobar ne bi obicni gradani Njemacke zalili za svojim markama.VI nam namecete nesto sto samo po sebi nema logike....REFERENDUM!!
Dk
Deaktivirani korisnik
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
na referendumu bi 95% građana bilo protiv uvođenja eura. Onih 5% su plenkijevi rođaci ili romi koji ne znaju što ih se pita, ali više vole eure nego kune...
PATRICIA
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Upravo tako!
giustizia
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
U Italiji imamo dvije jake politicke stranke "Forza Italia" i " Lega Nord" koje su za izlazak iz Euro monetarnog sistema. Cak mislim da su i "Cinque Stelle" dob
rim dijelom za napustanje eura. Jedino zbog jedinstva cijele Italije, jos za sad sve je pod EU. No, ako Veneto, Lombardia, a potom i drugi zainteresirani, dobiju vecu samostalnost (da ne kazem neovisnost) - ciao, ciao euro.
Prikaži još ↓
PATRICIA
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Pametni ljudi,Giu!Vecina njih gleda kako bi euro izbacili,a nama ga silom namecu.Slusala sam ih jutros sto pricaju....i bilo mi je muka od njihovih rijeci umot
anih u celofan.
Prikaži još ↓
giustizia
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Zamisli kad bi kojim slucajem USA bila u EU monetarnom sistemu. Riknuli bi za mjesec dana bez svojih stampanja nepokrivene valute. Niti 10% od dolara nema pokri
ca (osim u arsenalima oruzja koji su pokrice za sve, jer tko ima pistolj, jaci je od onog koji nema). Svaka drzava koja nije ekonomska super sila - od zajednicke valute moze samo degradirati.
Prikaži još ↓
Hamburgerjung
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Sta mislite da ce na referundumu vise biti, nego kad je bio referendum za ili protiv EU?
43,6 % je bilo na glasanju. Znaci manjina je odlucila za EU. Ako tako b
ude za €uric, onda ste gladili jeza. @ Pat, njemci bi najradje Deutsche Mark natrag. Prije su cigarete bile 6,7,8 maraka, sada su 6,7,8 €urica. Place prepolovili a cijene vecinom 1:1 To je €uro. 13 Miliardi maraka su jos pod njemackim stanovnistvom, kako je prosle godine izjavila Deutsche Bundesbank. I ja ih isto jos imam uramljeno od 5 Maraka do 1000 DM za uspomenu. Kurs je 1 DM = 51 € centi. Jedno imaju politicari svih Drzava zajedno, da znaju lagati bolje od Baruna Münchhausena :-)
Prikaži još ↓
PATRICIA
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
USA bi propala.A bogami,nas ce totalno samljeti.Ne pise nam se dobro,a oni samo laprdaju.Otkud li je dosla ta "zapovijed"?
PATRICIA
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Solinger,poznato je da svi koji su uveli euro jos uvijek pate za svojom valutom.Da su znali ono sto sad znaju,izbila bi revolucija.
Dk
Deaktivirani korisnik
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Gradjani njemacke ne placu za markama, mozda njih 10% starih i par glupih
giustizia
30.10.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Zapitajte se jednu stvar; tko i zbog cega ima koristi od eura?
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .