Obavijesti
komentari
GUVERNER VUJČIĆ: 'Profitirat ćemo od eura, strah od poskupljenja je pretjeran...'
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

PATRICIA
Da je euro tako dobar ne bi obicni gradani Njemacke zalili za svojim markama.VI nam namecete nesto sto samo po sebi nema logike....REFERENDUM!!
Dk
na referendumu bi 95% građana bilo protiv uvođenja eura. Onih 5% su plenkijevi rođaci ili romi koji ne znaju što ih se pita, ali više vole eure nego kune...
PATRICIA
Upravo tako!
giustizia
U Italiji imamo dvije jake politicke stranke "Forza Italia" i " Lega Nord" koje su za izlazak iz Euro monetarnog sistema. Cak mislim da su i "Cinque Stelle" dob Prikaži još ↓
PATRICIA
Pametni ljudi,Giu!Vecina njih gleda kako bi euro izbacili,a nama ga silom namecu.Slusala sam ih jutros sto pricaju....i bilo mi je muka od njihovih rijeci umot Prikaži još ↓
giustizia
Zamisli kad bi kojim slucajem USA bila u EU monetarnom sistemu. Riknuli bi za mjesec dana bez svojih stampanja nepokrivene valute. Niti 10% od dolara nema pokri Prikaži još ↓
Hamburgerjung
Sta mislite da ce na referundumu vise biti, nego kad je bio referendum za ili protiv EU? 43,6 % je bilo na glasanju. Znaci manjina je odlucila za EU. Ako tako b Prikaži još ↓
PATRICIA
USA bi propala.A bogami,nas ce totalno samljeti.Ne pise nam se dobro,a oni samo laprdaju.Otkud li je dosla ta "zapovijed"?
PATRICIA
Solinger,poznato je da svi koji su uveli euro jos uvijek pate za svojom valutom.Da su znali ono sto sad znaju,izbila bi revolucija.
Dk
Gradjani njemacke ne placu za markama, mozda njih 10% starih i par glupih
giustizia
Zapitajte se jednu stvar; tko i zbog cega ima koristi od eura?
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .