Sva sreća. Glupa ideja da ne može biti gluplja. I kako je to Laporta mudro napravio, igrat će se u Americi i to dok je Villarreal domaćin.
SB
Space Burek
23.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije Laporta nego doktor Tebas. Već 3 godine gura tu glupu ideju...
RREAL MADRID
23.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma tog Tebasa treba istjerat iz španjolskog nogometa i zabranit mu sve funkcije.
SB
Space Burek
23.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Da. Prošlih godina je probao progurati utakmice Atletica i Barce u SAD a ove Villareal. A za super ligu je govorio kako je loša jer je na štetu domaćih navijača
. Bio je upleten i u prebacivanje super kupa u Arabiju... čim on ima osobne koristi onda se može igrati i na Jupiteru.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .