bye, bye nafta....polako ali sigurno. jedina pozitivna stvar motora s unutarnjim sagorijevanjem je zvuk, rombo V8 sa pravim ispuhom.....makar, evo novi diesel Ghibli ima zvucnike da bi zamaskirao zvuk dizelasa. Tako ce i za aute sa elektromotorima jedna od ponuda dodatne opreme biti: hocete li zvuk V8 ili V12, sa ozvucenjem od 800 ili 2000 w....eto.
Ch
Chuchi82
28.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Prije nego opcija nebi me začudilo da u budućnosti bude i zakonom određeno da električni auti imaju zvučnike koji simuliraju motore, pogotovo na početku dok ist
i ne budu skroz iskorijenili aute na gorivo i dok se ljudi ne naviknu na električne aute. Problem je u tome da jedan od njihovih najvećih aduta, tišina, može ujedno biti i najveća mana, pogotovo za pješake koji ne čuju auto koj dolazi.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .