Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

fi
samo milan..ovi ostali ne igraju uopce europu
HatersGonnaHate
O čemu ti? Pa Milan 6 godina nije vidio LP, Napoli (npr) je u tih 6 godina igrao 5 LP
di
Dobro i ove godine milan igra lp a ne napoli u svakom slučaju bolji izbor je milan
HatersGonnaHate
Milan jek klub koji je više mladih igrača upropastio nego razvio ako ćemo iskreno, daleko su oni od onog starog milana iz doba kake, gattusa i ekipe
fi
a koga je to napoli igraca lansirao na trziste?
di
Ne pratiš ti milan očito... milan ima najmlađu ekipu u Italiji i još im dobro prosjek kvari ibrahimović, nije to onaj Milan u kojem su igrali starci nego baš su Prikaži još ↓
HatersGonnaHate
Um, Higuaina za 90 miliona u Juve, Cavania za 65mil i Lavezzi 30mil u PSG,, Jorgino 56mil u Chealseu........
HatersGonnaHate
meni iskreno svejedno gdje će otići, samo da igra i da se dalje razvija jel talenta neupitno ima
di
Ma priča gluposti napoli skoro upropastio karijeru rogu, dok u Milanu svi naši igrači igrali pogotovo u zadnje vrijeme i pašalić čak i kalinić, mandžukić koji n Prikaži još ↓
HatersGonnaHate
pa tko je Rogu kriv što je sa 19-20 godina u guzici išao u klub gdje ima još 5-6 igrača njegovog kalibra? Što nije išao stepenjicu po stepenjicu pa nebi propao Prikaži još ↓
di
Pa ti pričaš gluposti da milan upropaštava mlade igrače što nema veze s vezom, i onda dobiješ primjer roga i onda naravno nije kriv klub nego igrač, a za milan Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .