Čovjek koji je pri vrhu ili na čelu vlasti RH koji na dan Domovinske zahvalnosti nije u Hrvatskoj na svečanosti u Kninu ( već u Srbiji ) ,nema što tražiti u HR politici .. Međutim on je tu i to godinama već ! SDP i HDZ to toleriraju radi fotelja !!!
maxim m
13.10.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
ni stranka pod čijom kapom je domovina pokradena,rasprodana i raseljena...nima šta tražit u politici...
usvakomkukoljuimazita
13.10.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
HDZSDP ...isto je to ! Tko bio bliži vatri ,više se grijao
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .