Zemlja u kojoj od Siska do Zadra nemaš dvije tvornice
ml
mlisac
4.7.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
ima posla koliko hočeš samo ljudi ne želecraditi jer je ljepše krasti i sjediti cijele dane po kafičima.
👁👁
4.7.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma ima posla, pogotovo u Slavoniji, Lici, Banovini, Gorskom Kotru, Zagori.. Sve vrvi od oduševljenja
sl
sljastrava
4.7.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Otvori ti jednu tvornicu.Država ih ne otvara.
👁👁
4.7.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Da država ih samo privatizira i zatvara
Al
Alois
4.7.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Imate HDZ koja je največa tvornica😂
pn
ptica neznalica
4.7.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Sin mog bivšeg kolege žalio se da ne može naći posao. Nazovem ja poznanika jer sam znao da traži pomoćnog kuhara, a dečko je završio za kuhara. Pitam ga da li m
u treba još kuhar, na što će on da da, te da neka dođe. Kad je došao na razgovor, počeo gazdi postavljati uvjete, a gazda njemu pokazao izlazna vrata. Nije on tražio posao na kojem se radi, već onaj na kojem se ne radi. Koliko znam, trenutno je u zatvoru zbog dilanja.
Prikaži još ↓
XY
XYZ4
4.7.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
@mlisac bolhe dzabe lezat nego dzabe radit
Al
Alois
4.7.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Svi dobri radniki su otisli iz ove v.........e
ISKANDER ZV
4.7.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Nemate Vučića da dovuče investitore😜
lolita 29
4.7.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
ali zato imamo domoljuba i branitelja, kome trebaju tvornice
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .