Dražene,hvala što si bio hrvat!
cijelo moje djetinjstvo njegove su slike visile po mojim zidovima...
i ti njegovi roditelji-prejednostavni ljudi koji su mene i moju prijateljicu na jednu zvonjavu sa portafona pustili u svoj stan jer smo željele upoznati Dražena,koji nažalost nije bio doma.
njegova nam je mama napravila sok i pokazala nam sobu punu njegovih medalja,pehara,lopti,slika...
hvala joj na tome...bilo je to davne '86-e
zašto je morao umrijeti?
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .