Kamion Baranjske čistoće zapeo je u snijegu pokušavajući doći do kontejnera. Bio je pretežak pa je propao u snijeg. Iz njega su morali vaditi smeće da bi se izvukao
Sjećate se ovog mobitela sa SP-a 2010? Nokia E71 s QWERTY tipkovnicom. Zavuče se svugdje
Ravnatelj DHMZ-a otkrio je do kada će trajati toplinski val
Iskoristi svoj Oranž