Kad se sjetim da te „bezazlene“ bolesti mogu imati katastrofalne posljedice (od upale pluća, bronhitisa, meningitisa, gubitka sluha, upala gušterače, upala jajnika, upala testisa, steriliteta, deformacije srca, mentalne retardacije,.. pa sve do smrti) apsolutno mi nije jasno da postoje roditelji koji odbijaju cijepiti svoje dijete. Kakvi su to roditelji?
projekt_venus
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Svatko normalan će zaštititi svoje dijete od bolesti, no ima i onih kojima su "teorije zavjere", vlastita sebičnost, vlastita neukost i vlastiti strah važniji o
d njihove djece
Prikaži još ↓
Art Vandelay & Son, Inc.
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Mislim da je upravo obrnuto - slijepo vjerovanje farmakologiji i time eksponencijalan rast slučajeva autizma neposredno nakon cijepljenja nedovoljno testiranim
cjepivom. Istočnije-tužnije u ovom slučaju, zapadne zemlje znaju zašto cijepljenje ostavljaju vlastitom odabiru.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
mnogi tvrde da su im djeca nakon cijepljenja dobila down sindrom i mnoge autoimune bolesti, sad ne mora bit od tog
Art Vandelay & Son, Inc.
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Down nisu sigurno jer je to genetska bolest, ali autoimune i ostale iz autstičnog spektra jesu - poremećaj pažnje, nijemost, probleme s motorikom itd da ne nabr
ajam, tko nije vidio uživo takvo dijete odmah nakon cijepljenja bolje da mi ne drobi ništa ovdje jer mi se srce cijepa - radije neka ide u udrugu roditelja djece s autizmom pa nek pogledaju snimke tjedan dana prije i tjedan dana nakon cijepljenja. AAAAMEEEEEEENN!!!!!
Prikaži još ↓
Glasna
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
to su google roditelji.......koliko dobra je donio internet , toliko je i "debila" stvorio...nazalost....
Dk
Deaktivirani korisnik
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
zabuna - autizam a ne down
Dk
Deaktivirani korisnik
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Od kad je smrt bolest?
Cm
Cmxxl
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Machiaveli.
Zapad misli da su te bolesti prošlost ne uzimajući u obzir migraciju ljudi.
Vrijeme će pokazat da su se malo previše opustili.
Samo mi nije jasno z
ašto svi kopiramo zapad(i dobro i loše)?
Sta smo glupi, pa ne znamo razmišljat vlastitom glavom?
Prikaži još ↓
Na
Nananaci
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
objasni mi zašto će u SAD-u do 2040. više od pola djece biti autistično
Cm
Cmxxl
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Nananaci.
Objasni mi zašto do 2040 godine u Hrvatskoj neće biti djece sa autizmom?
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .