dati roditeljima da potpišu žele li cjepiti dijete ili ne, ukoliko ne onda snose troškove liječenja od te bolesti
Dk
Deaktivirani korisnik
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Hmm, dupla zarada, pametno.
Preckan
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
i ne samo to, odbijanje cijepljenja naplatiti dodatnom novcanom kaznom za ugrozavanje djetetove okoline. Nije stvar u novcu nego tjeranju ljudi da se cijepe
Dk
Deaktivirani korisnik
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Hahaha, nije stvar u novcu, a daj me nemoj .....
miki hr
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Tko plaća ako djete nastrada od cijepiva?????? Onda ništa,postane samo statistika koja se prikriva.
Preckan
20.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
'nastrada'? 'statistika koja se prikriva'? mora da te neka dobra roba pere..., oboje izgleda ne baratate svim informacijama, ali neka djeca se ne cijepe i to na
preporuku lijecnika i njih stiti kolektivna imunizacija. Oni se nalaze tu negdje u ostalih 10% koji se ne cijepe. S baljezgarijama oko cijepljenja roditelj ugrozava zdravlje ne samo svom djetetu, vec i onoj djeci koja se nisu mogla cijepiti zbog svoje krvne slike itd., ali i onima cijepljenima jer jacina nekih cjepiva ovisi i o toj kolektivnoj imunizaciji koju ti 'baljezgatori' narusavaju. To je istovremeno i sebicno i glupo. Zato bih ih redovito lupao po dzepu!
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
rekla bih, ovakva odluka bi trebala biti slobodna odluka svakog roditelja/covjeka. tko zeli djecu cijepiti neka cijepi. tko ne, ne.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .