Zasto mislite da je autizam porastao sa brojem cijepljene djece?? Koliko djece se radi genetike ili komplikacija u trudnoci (i moje je među njima) rodi sa ostecenjima prije bilo kakvog cjepiva? Moja kcer je evo sve naprednija odkad se je pocela cijepit. Mislim da je u ovom stvarno iskljucivo samo teorija zavjere za paranoike.
Dk
Deaktivirani korisnik
22.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
"teorija zavjere" su bili i chemtrailsi, i čipiranje ljudi i kontrola naroda bez presedana u povijesti - pa evo di smo. dok svi vi pootvarate te oči - "teorij
a" o NVO-u - postaje stvarnost. a odgovor "zašto", zato jer su počeli raditi KOKTELE od cijepiva, i dodavati sva silna sr*nja da bi produžili vijek mu trajanja. a ta "sr*nja" - čine ovo o čemu pišeš.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .