Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

dal
3, 6, 10, 13. TO su žene! A ne ove danas...ne znaš je ćelavi zaštitar, ili žensko...
Dk
Loše iskustvo?:))))
dal
Više njih:-P Ali ne s zaštitarima, da ne bude zabune!!:-) Radi se samo o asocijaciji - ćelava glava..''zgužvani'' vrat...Ajde, da ne nabrajam, razumiješ o čemu Prikaži još ↓
Dk
Ma razumijem ja...Samo mislim da je pretjerana ta tvoja izjava. Ipak, po meni jednu ženu čini mnogo više, od jednog grmića:))) A na dlake ti se ne gadi?
dal
A sklon sam pretjerivanju, šta ću..:-) Ovo za žene je istina. Uz rizik, da me proglasiš ''muškom šovinističkom svinjom'', puka bi kad ne bi reka - da, žene čine Prikaži još ↓
Dk
Al ih ne stavljaš usta:-P Ups...pretjerano..? Vidim ja...da tebi tema paše:)))))
dal
Tema je za ''5''! Dabogda svaka bila ovakva! Puno bolja od ''mentalnog seksanja' s ''braćom od istoka'' po portalu... Nego...nije istina da ih ne stavljam u us Prikaži još ↓
Dk
Pretpostavljam da se svatko prilagođava vremenu u kojem živi:) A poljubiti ženu u kosu..? Zanimljivo...Puno govori taj jednostavan gest. Iskaz ljubavi i zaštite Prikaži još ↓
Dk
Varaš se. Nisu baš sve žene takve, jedino ako sudiš po svojim iskustvima. Žena zna i umije puno pružiti, u i van kreveta, još bolje u kombinaciji:)
dal
Ajme, ode ti u ''filozofiju'':-)) Ostavi se ''parola'', tema su dlake i grudi! Ma, šalim se...( valjda je jasno..?)...nisam baš tako površan...pogledam ja koji Prikaži još ↓
Dk
A čuj, nije da sam očekivala fraze poput "bitno je kakva je u duši":)))) Redoslijed je jasan:))))
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .