prošle godine bila sam u Španjolskoj, točnije u Pontevedri, jelovnici samo na španjolskom jeziku, konobari govore samo španjolski, ja njoj na engleskom, ona meni odgovara na španjolskom, nije bilo svrhe dignuti se i otići jer je takva situacija bila u svim restoranima uz plažu ..... i onda se mi čudimo našoj stranoj radnoj snazi !!!!!
neidemdalje
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
a ništa morat ćeš malo više pratiti španjolske sapunice
AR
AJ_Rimmer
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
baš, pogledaš par sapunica i znaš jezik. No odi u Mađarsku da vidiš kaj je patnja. Najgori jezik na svijetu, a tek Mađari, redom se prave da ne znaju engleski
Štrumfeta6
16.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
fala na ideji za sapunice, ali ja volim samo krimi serije :-) što se tiče mađarskog jezika, dovoljno mi je da ga slušam, nema šanse da uspijem odgonetnuti niti
jednu riječ .... bila sam par puta u Mađarskoj, ali nisam imala problema sa engleskim ....
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .