Ne bi htio zvucati grozno, ali znam iz iskustva ukoliko se prosece covjek po Trgu bana Jelacica ili po Zrinjevcu ili se provoza recimo jedanaesticom od Crnomerc
a to Kvatrica, a da ne pricamo da se ode na bilo koju plazu kod nas na more, vidjeti ce daleko vise ljepsih i prirodnih dejvojaka i zena od navedenih. Nista lose, samo kazem kako mi se cini iz iskustva.
Prikaži još ↓
MarijanJedvaj
3.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
iskreno ni jedna mi nije baš nešt na ovim slikama, možda su izgledale bolje uživo al teško ako su im ovo bila najbolja izdanja...
.d
.dida.
3.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Renata :D
PB
Pig Benis oOo
3.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nema do Natalije. Superzena koja je spasila Zagreb. Zahvalni do groba.
vp
valjamte popesku
3.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
kakve tu ima govadine!meni je fabečička lepa,ali nijedna za opast na rit
jedan ja
3.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nema čak ni lijepe, a kamoli najljepše...
ko
komentator/Luka
3.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
najljepše se niti ne prijavljuju na ovo, tako da ona koja je miss nije zato i zaista najljepša u državi
un
unikatzapo.rat
3.5.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Sve su prilično atraktivne, ne i nešto posebno lijepe... zasjenila ih voditeljica ova naša sa slike, ne znam kako se zove..
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .