Konačno sam zadovoljan s našim nastupom na Eurosongu. Ispali odmah pa da se više ne sramotimo.
ma
mario90
14.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Pederosong!
dahvaul
14.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne znam ko je najbolji ali jako dobro znam ko je najgori.
Roobi
14.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nisam gledao 🫠
ta
tajnitata
14.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Stavite opciju Tko to uopće gleda da vidimo koliko će biti glasova. Hvala.
fl
flegma77
14.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Na koju foru ovaj heterofob sto je predstavljao Hrvatsku ima 14% glasova? Jesu korisnici ove stranice dobro?
ma
malenalutkica
14.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nisam gledala i nije mi žao,žali Bože što se sprdaju da su"kao"pjevači
Oš
Oštrica
14.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
ni na pedersongu ne prolazi loš song iako ga izvodi pederčina!!!
horseking
14.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Evo uspjeli smo biti valjda prva država koja je poslala deklariranog gaya a da nije prošao u finale. Nemam ništa protiv nikog ali pjesma je baš loša i kaotična.
Vokalno nula. Objavite imena našeg stručnog žirija da ih možemo sprdati.
Prikaži još ↓
st
sanja t
14.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
A Švedska užas. Pa kako se to ljudima svidja. Nešto pre pre strašno.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .