Obavijesti
PRISJETITE SE NASTUPA ANKETA Tko vam je bio najbolji u prvom polufinalu Eurosonga?
Piše 24sata,
Komentari 49
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

do
Konačno sam zadovoljan s našim nastupom na Eurosongu. Ispali odmah pa da se više ne sramotimo.
ma
Pederosong!
dahvaul
Ne znam ko je najbolji ali jako dobro znam ko je najgori.
Roobi
Nisam gledao 🫠
ta
Stavite opciju Tko to uopće gleda da vidimo koliko će biti glasova. Hvala.
fl
Na koju foru ovaj heterofob sto je predstavljao Hrvatsku ima 14% glasova? Jesu korisnici ove stranice dobro?
ma
Nisam gledala i nije mi žao,žali Bože što se sprdaju da su"kao"pjevači
ni na pedersongu ne prolazi loš song iako ga izvodi pederčina!!!
horseking
Evo uspjeli smo biti valjda prva država koja je poslala deklariranog gaya a da nije prošao u finale. Nemam ništa protiv nikog ali pjesma je baš loša i kaotična. Prikaži još ↓
st
A Švedska užas. Pa kako se to ljudima svidja. Nešto pre pre strašno.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .