KRATKI ODMOR
FOTO Maja Šuput pobjegla na mini godišnji: Evo gdje je i s kim
Nakon što je objavila novu pjesmu 'Nedovoljno lijep' i nekoliko nastupa u par dana, Maja se odlučila zasluženo odmoriti, a ovog je puta sa sobom povela prijateljicu i odletjela na Ibizu.
Naime, mini godišnji provodi na Ibizi s prijateljicom, a za ženski provod dme su uskočile u sjajne odjevne kombinacije.
"Sa svirke na zasluženi mini godišnji", objavila je Maja sa aerodroma. A na idućem je storyju otkrila i destinaciju te društvo na putovanju.
Naime, mini godišnji provodi na Ibizi s prijateljicom, a za ženski provod dme su uskočile u sjajne odjevne kombinacije.
Na odmor je Maja otišla nakon nastupa u Zadru gdje je pažnju privukla u uskom kombinezonu na leopard uzorak.
Outfit je upotpunila cipelama na visoku petu te ogrlicom s natpisom 'SEXY'.
'Zadar kao i uvijek totalni lom! Bila je ovo najtoplija noć ove godine. Doslovno! Hvala od srca, savršena atmosfera kao i uvijek', napisala je Maja uz fotke.
A da je crvena njena boja pokazala je i u Svetvinčentu gdje je prije par dana također održala koncert, ovoga puta u kratkoj haljinici.
Nedavno je izdala novu pjesmu, duet s Natalie Balmix, 'Nedovoljno lijep'.
Na društvenim mrežama je pokazala i kako je izgledalo snimanje spota te otkrila da je za odjevanje nekih kombinacija bila potrebna i pomoć kolega...