Nikako ne mogu shvatiti zašto se mršavo smatra lijepim, čak ekstremno, anoreksična mršavo? Nije lijepo vidjeti niti drugu krajnost mlade, pretile ljude. To je i
opasno po zdravlje. Sad spominjemo normalnu težinu, osobe koje imaju obline a nazivaju ih debelim. To mi nije jasno. Ako nisi mršav, pre mršav onda si debeo. Prekrasne žene normalnih proporcija sada napadaju zbog debljine. Svašta, bolesnici koji su umislili da su modni gurui. Modna industrija štedi na materijalima i manekenke su trebale biti mršave, da budu ne privlačne da ne zasjene odjeću. A sad su to okrenuli, vješalice su odjednom postale in.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .